Galeri Boşluğu Filesi

Galeri boşluğu filesi inşaat halindeki yapıların yanı sıra tamamlanan çok katlı yapıların galeri boşluklarında da güvenlik açısından kullanılması büyük önem taşımaktadır.
Dış cephede yapılan çalışmalarda yüksekten insan ve ya malzeme düşmeleri sonucu yaşanan kazaların yaşanma olasılığı ne kadar yüksek ise bu yapıların iç kısımlarında bulunan boşluklardan düşme olasılığı da aynı oranda yüksektir. Galeri boşluğu filesi esneklik oranı yüksek ve dayanıklı ipliklerden üretilmektedir. Bu ipliklerin kullanılmasındaki en büyük etken üzerine düşen nesnenin hızını esnekliği sayesinde düşürerek dayanıklılığında vermiş olduğu güç ile nesneyi bünyesinde barındırabilmesidir. Galeri boşluğu filesi fiyatı için sitemizden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca galeri boşluğu filesi istediğiniz ölçülerde fabrikamızda kendi makinelerimiz ile üretilir. Galeri boşluğu filesi ithal bir ürün değildir.
Galeri boşluğu filesi kullanım alanları oldukça geniştir. Örneğin inşaat halindeki yapılar, okul, dershane, hastane, adli makamlar, yaşam alanları, siteler ve çok katlı bütün yapılarda kullanılabilir. Örneğin çocuklar yaşları gereği enerji dolu ve hareketli bireylerdir. Okul ortamında arkadaşlarının da birbirlerine vermiş oldukları enerjiler ile tehlikeli oyunlara kalkışa bilmektedirler. Elbette ki yanlarında her daim büyük gözetiminde olsalar dahi kaza geliyorum demez. Bu yüzden okullarda bulunan alanlarda galeri boşluğu filesi kullanımı büyük önem taşır.
Özellikle son zamanlarda AVM’lerde yaşanan intihar vakaları sebebi ile galeri boşluğu fileleri büyük önem arz etmektedir. Bu tür istemsiz vakaların önüne geçilebilmesi için önümüzdeki zamanlarda tüm AVM'lerde ve buna benzer yapılarda galeri boşluğu filesi kullanılması zorunlu hale getirilme durumu vardır. Buna istinaden ihtiyaçlarınız doğrultusunda bize ulaşabilir galeri boşluğu filesi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

TORSAN AŞ WHATSAPP
Whatsapp Mesajı Gönder

444 6 854