Merdiven Filesi

Merdiven boşluğu filesi günlük hayatımızda yerini alması olabilecek kazaların önlenmesinde büyük rol oynar. Çok katlı yapılarda, yaşam alanlarımızda sıkça kullandığımız merdivenlerde boşluğa düşme olasılığını engeller. Merdiven boşluğu filesi çatı katından başlayarak yapının zeminine kadar merdiven korkuluklarına paralel olarak demir kancalar ile kurulumu sağlanmaktadır. Merdiven boşluğu filesi istenilen boyutta göz aralığı ve ebatlarda sizlere özel olarak fabrikamızda üretilir. Filede kullanılan ipliğin sağlamlık derecesinin yüksek olması ve nem tutmama özelliği sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur. Merdiven boşluğu filelerimiz sizlere teslim edilmeden önce dayanıklılık testlerinden geçmektedir. Testi geçen merdiven boşluğu filelerimiz sağlamlık sertifikaları ile birlikte size teslim edilmektedir.
Merdiven boşluğu filesi fiyatları için sitemizin canlı destek bölümünden bilgi alabilirsiniz. Merdiven boşluğu filesi fiyatı bakımından uygun olup ömrü uzun ipliklerden üretilmesi sebebiyle az maliyete uzun ömürlü kullanım sağlar.
Merdiven boşluğu filesi kullanımı yüksek katlı binalarda avantaj sağlar. Örneğin yaşadığımız binada merdiven boşluğu filesi kullanılmış olması hem yetişkin bireylerin hem de çocukların düşme tehlikesini ortadan kaldırır.

TORSAN AŞ WHATSAPP
Whatsapp Mesajı Gönder

444 6 854