Sevkiyat

Not : Talebiniz durumunda tercih ettiğinz farklı kargo firmalarıylada gönderimimiz mümkündür.
İstanbul dışı alımlarda eğer isterseniz ürünlerinizi ambar teslimi de yapıyoruz.

Siparişiniz ortalama 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo,ambar veya kendi araçlarımızla (İstanbul içine) teslim edilir. Aksi durumlarda size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Türkiye içinde bulunan tüm il, ilçe, belde ve köylere gönderim yapmaktayız.
Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslim süreci başlamaktadır.
İstanbul,Ankara,İzmir ve Bursa illeri teslimatlar en geç 2 iş günü, diğer illere ise anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile en uzak bölgeye 5 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır.
Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde (ilçe,kasaba ve köy) kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanmakta ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme olabilmektedir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler: Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya sorun varsa KESİNLİKLE TESLİM ALMAYINIZ.

Aksi takdirde kargo firmasından kaynaklanabilecek sorunların bedelini siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kargo görevlisinden tutanak düzenlemesini talep ediniz veya bizimle hemen iletişime geçerek yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

TORSAN AŞ WHATSAPP
Whatsapp Mesajı Gönder

444 6 854